Haber

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan Kentteki İhtiyaçlara ve Sorunlara Çözüm Üretiyor

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, kentteki ihtiyaçlara ve sorunlara çözüm bulmaya çalıştıklarını söyledi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Erkan, göreve geldiği günden bu yana yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kentin tedavi bekleyen sağlık sorunlarına müdahale edilerek doktor ihtiyacının ortadan kaldırıldığını vurgulayan Erkan, “Kırşehir’in bağlantı yollarının düzenlenmesi, ulaşımla ilgili taleplerinin çözülmesi yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin genişletilmesi yönünde girişimlerimiz var. Bu sorunların çözümü için sürekli görüşme halindeyiz.”İnşallah kısa sürede işlemler tamamlanır ve yatırımcılara tahsis edilmeye başlar. Artık Kırşehir’e yeni yatırımlar gelecek ve istihdam yaratılacak.” dedi.

Kırşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarıyla sürekli iletişim halinde ve istişare halinde olduklarını vurgulayan Erkan, ellerinden geldiğince muhtarlardan ve vatandaşlardan gelen talepleri çözmeye çalıştıklarını belirtti.

Toplantıya AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci, AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ali Demir de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu