Haber

Beylikdüzü Belediyesi bayrama hazır girdi

İSTANBUL (İGFA) – İbadethaneler ve mezarlıklarda yürütülen arıtma çalışmalarının yanı sıra ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysiler ulaştırıldı. Bayram öncesi son mesai gününde mesai arkadaşlarıyla bir araya gelerek bayramlarını kutlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Maneviyatın çok yüksek olduğu Ramazan ayını geride bıraktık. Ramazan Bayramı’nın ülkemize barış ve huzur getirmesini diliyorum” dedi. Önder Çalık da ilçedeki mezarlıkları ziyaret ederek, kabirleri duasız bırakmadı.

Vatandaşların Ramazan Bayramı’nı birlik ve beraberlik içinde geçirmeleri için gruplarıyla bölgede bulunan Beylikdüzü Belediyesi, bayram öncesi tüm hazırlıkları tamamladı. Belediye ekiplerince şehitlik ve mezarlıklar bayram ziyaretleri için hazırlanırken, ilçedeki tüm ibadethaneler de temizlendi. Özenle yürütülen tüm bakım ve temizlik çalışmalarının yanı sıra Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafetler ulaştırıldı. Belediye tarafından aynı zamanda özel gereksinimli ve yaşlı bireylere öz bakım, kuaför ve barınma desteği verildi.

Bayram öncesi son iş gününde çalışma arkadaşlarıyla birlikte bahçenin ortasına gelerek tek tek bayramlarını kutlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Ramazan ayını geride bıraktık. yüksek maneviyat. Ramazan Bayramı’nın ülkemize barış ve huzur getirmesini dilerim. Tüm komşularımın bayramı mübarek olsun” dedi. Önder Çalık da ilçedeki mezarlıkları ziyaret ederek, mezarları duasız bırakmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu